MİSYONUMUZ

  • Dicle Kaymakamlığı, ilçemiz bağlı ve ilgili kuruluşları aracılığıyla, iç güvenliğinin ve asayişinin, ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğünün, anayasada yazılı hak ve hürriyetlerin, kamu düzeninin ve genel ahlakın korunması;mülki idare ile mahalli idareler arasındaki koordinasyonun sağlanması, yönlendirilmesi, denetimi, dernekler, nüfus ve vatandaşlık ile ilgili görev ve hizmetleri ile kamu hizmet standardına ve etik ilkelere uygun, etkin ve insan odaklı bir yönetim anlayışı çerçevesinde ifa eder.

VİZYONUMUZ

  • Kurumsal birikimini çağdaş yönetim anlayışı ile bütünleştirmiş
  • Hizmetlerindeki kalitesi ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarına önderlik eden
  • Kamu düzeni ve güvenliği sağlanmış huzurlu bir toplumun teminatı olmaktır

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Hukuka UygunlukDemokrasiİnsan Haklarına SaygıToplumsal Değerlere SaygıGüvenilrlilikEşitlikÇağdaşlıkAlenilikKatılımcılıkHızlı Ve Nitelikli HizmetPaylaşım EtkinlikVerimlilikUlaşılabilirlikİnsan OdaklılıkSürekli GelişimÖncülükİşbirliğine AçıklıkUzmanlıkHesap VerilebilirlikÇevreye Duyarlılık


DİCLE KAYMAKAMLIĞI WEB SİTESİNİN AMACI VE KULLANIM KOŞULLARI

www.dicle.gov.tr alan adı altında yayımlanan T.C. Dicle Kaymakamlığı'nınResmi Web Sitesi altında yayımlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, T.C. Dicle Kaymakamlığı ile bağlı müdürlüklerine aittir. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.T.C. Dicle Kaymakamlığı sitesindeki bağlantılar siziT.C. Dicle Kaymakamlığı ağının dışına götürebilir.T.C. Dicle Kaymakamlığı, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kolaylık sağlama amacıyla sunulmaktadır.T.C. Dicle Kaymakamlığı, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.T.C. Dicle Kaymakamlığı, T.C. Dicle Kaymakamlığı'na bağlı genel müdürlükler, şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır.T.C. Dicle Kaymakamlığı veya bağlı müdürlüklerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüstenT.C. Dicle Kaymakamlığı sorumlu tutulamaz.Bu sitede eksik, yanlış ya da bozuk gördüğünüz yazı, ses, görüntü vb. içerikler diclekaymakamligi@hotmail.com e-mail adresine bildirmeniz takdirde düzeltilecektir.

Ahmet ARSLANBOĞA/ webmaster


 
 
Hızlı Erişim Linkleri
 
Diğer HaberlerTüm Haberler
 
DuyurularTüm Duyurular